Szybki kontakt  888444402
PL EN

Atomowa Agencja Reklamwowa

Jesteśmy Agencją Reklamową z kilkunastoletnim doświadczeniem. Choć skupiamy sie na runku lokalnym to swoim zasięgiem obejmujemy cały obszar Polski a także klientów z poza granic kraju jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Białoruś, Łotwa czy Estonia.

Choć podstawowymi produktami jakie oferujemy są szeroko pojęte gadżety reklamowe czyli w zasadzie każdy produkt który można oznakować logotypem to jesteśmy agencją typu full service ponieważ wraz z biegiem czasu i nabywanym doświadczeniem rozszerzyliśmy swoją ofertę o reklamę zewnętrzną jak kasetony i litery świetlne, druk wielkoformatowy a także obsługę imprez firmowych czyli tzw eventy oraz zbudowalismy bazę doświadczonych i sprawdzonych hostess i promotorów.

Dzięki dwustronnej współpracy z jednym z naszych najwierniejszych klientów zajmujemy się także aranżacją przestrzeni biurowych.

Jako jedyni na rynku gwarantujemy że nikt nie zrobi tego lepiej od nas i w związku z tym jesteśmy gotowi pokryć koszt towaru jeśli nie będzie spełniał oczekiwań klienta i ktoś inny wykona ten sam produkt lepiej od nas w tej samej cenie. Do tej pory nikt nie skorzystał z tej opcji bo my jesteśmy pewni tego co i jak robimy.

Zapraszamy do współpracy.